גימבורי לבעלי מוגבלויות שונות

ילדים הם עם פעלתני מאוד. הם נורא אוהבים לרוץ ולהתרוצץ. לקפוץ ולהשתולל, לזחול ולהתהפך. יש גם ילדים שאינם יכולים לעשות זאת כמעט ובכלל, אלא מדובר בילדים עם מוגבלויות שונות, שמקשות עליהן להוציא את המרץ כמו ילדים רגילים, ללא מוגבלויות מיוחדות. יש כיום גם גימבורי לבעלי מוגבלויות שיכול לתת את המענה הטוב ביותר עבור ילדים עם המוגבלויות השונות, ובכל אותם מתקני גימבורי לבעלי מוגבלויות יש אלמנטים רבים שיכולים לעזור לילדים הללו. גימבורי לבעלי מוגבלויות הוא לא בהכרח ג'מבורי מיוחד, אך יש בו אלמנטים רבים ודרך מחשבה שיש רק במתחמי גימבורי לבעלי מוגבלויות.

גימבורי לבעלי מוגבלויות – מתחום שיקומי

אם מדברים על גימבורי לבעלי מוגבלויות אפשר לדבר על מהלכים שיקומיים לטיפול בילדים המוגבלים בצורה טובה יותר. כאשר מדובר בילדים שיש להם מוגבלויות פיזיות. אפשר לנצל גם גימבורי לבעלי מוגבלויות כמקום שבו עורכים תרגילי פיזיותרפיה לילדים הללו. מתקנים של גימבורי לבעלי מוגבלויות יכולים לשמש לטובת כל התרגילים שצריך לעבוד עליהם עם הילדים, ומי שלא אוהבים להיות, או מעדיפים לא להיות, במרכזי שיקום רפואיים למיניהם, אפשר לחשוב על גימבורי לבעלי מוגבלויות כעל אפשרות נוספת.

גימבורי לבעלי מוגבלויות – חוויה ילדותית כיפית

גימבורי לבעלי מוגבלויות בהחלט נותן מענה לצרכים בעלי מוגבלויות. ילדים וגם נערים ונערות, יכולים ליהנות ממתקני הג'ימבורי.הצרכים של בעלי המוגבלויות הם צרכים מיוחדים שיש להתחשב בהם כל הזמן, ואם כבר יש את האפשרות לבנות מתחם גימבורי לבעלי מוגבלויות, הדבר יכול רק לשפר את הרצון של הילדים להמשיך ולהשתקם. כן צריך לתת לילדים את החוויה הילדותית שכל ילד צריך, מוגבל או לא.

לתת להורים גם ליהנות

הורים לילדים מוגבלים צריכים לדעת שהילדים שלהם מקבלים את כל מה שהם רוצים וצריכים כל הזמן, והם גם תמיד מחפשים את ההפעלות הטובות והמתאימות ביותר לילדים שלהם. אם הם כבר מוצאים את ההפעלות הללו, כמו אותם מתחמי גימבורי ייחודיים, או מתחמי גימבורי רגילים, עם מתקנים שגם ילדים בעלי מוגבלויות יכולים לעלות עליהם, יש לדבר משמעות רבה. החוויה של ההורים היא כפולה ומכופלת, משום שיש להורים גם את האהבה הגדולה לילדים שלהם והרצון שלהם שלילדים יהיה טוב, וגם הרצון לאפשר להם לפעול במקומות שגם ילדים ללא מוגבלויות פועלים.

כתיבת תגובה