לוחות משחק במתחם הגימבורי

צריך תמיד למצוא דרך לשעשע את הילדים, ובאמצעות לוחות משחק של ג'ימבורי אפשר לתת לילדים אפשרויות משחק רבות. לוחות משחק בג'ימבורי מיועדים לילדים שאוהבים להתמקד שמשהו ספציפי ולשחק בו. כאשר מגיעים עם הילדים לג'ימבורי, אפשר לתת להם להסתובב , ויש מי מביניהם שיגיעו לכל מיני לוחות משחק למיניהם, ושם הם יעצרו. כנראה ומרבית הילדים דווקא ישמחו להתפרע בגימבורי וירצו לרוץ ולהשתולל עד כמה שניתן. לוחות משחק מיועדים לילדים שנורא אוהבים להישאר במקום שלהם, או לשחק בחלק אחד של המתחם. יש מגוון סוגים של לוחות משחק בג'ימבורי.

לוחות משחק אלקטרוניים

לוחות משחק המבוססים על עיקרון אלקטרוני הם לוחות משחק מאוד נחמדים ואפקטיביים מן הבחינה הזו שיש לילדים את האפשרות לחשוב יותר. ג'ימבורי אמור לתת לילדים גם כלים להתפתחות מחשבתית, ואם יש לוחות משחק שמובוססים על לחיצות, או לוחות משחק עם בול פגיעה וכל אלמנט אחר שיכול לשלב אלקטרוניקה בו, הדבר בהחלט מבורך. משחקי האלקטרוניקה יכולים להמשיך ולפתח את המוטוריקה של הילד, ועוד.

לוחות משחק וקירות טיפוס

ישנם לוחות משחק שיכולים להוות פעילות פיזית מאתגרת עבור הילדים, כמו קירות טיפוס. אמנם זה לא קיר טיפוס כמו של מבוגרים, אך העיקרון זהה. לוחות משחק מן הסוג הזה דורשים פיקוח הורים יותר קפדני, משום שאמנם הג'ימבורי הוא מקום בטוח להיות בו, אך תמיד יכולה להיות סכנה שאחד הילדים ייפגע, משום שהוא שיחק בצורה לא זהירה. לכן, פיקוח הורים הוא נושא חשוב שאסור להקל בו ראש, וכל הורה צריך לשמור על הילדים שלו. כן צריך לתת לילדים להתפרע, אך הם צריכים לדעת עד כמה הם יכולים לעשות זאת, והיכן זה מתחיל להיות מסוכן מדי.

לוחות משחק למכירה והשכרה

אפשר לבדוק אם יש אפשרות של לוחות משחק שכאלה למכירה. הדבר יכול להשתלב בעיצוב חדר הילדים, ואפשר להעניק להם את חווית הג'ימבורי בתוך הבית. כן צריך לתת לילדים את כל מה שהם צריכים, ואם יש אפשרות להוסיף גם מתקני ג'ימבורי למיניהם, כמו לוחות, יותר טוב. עיצוב הבית יכול להתחבר בצורה טובה מאוד לרעיון החינוך העקבי של ההורים את ילדיהם, וכל אלמנט שהוא, כולל לוחות המשחק, יכולים היות לעזר.

כתיבת תגובה