משחקיות גימבורי וחוגי תנועה

כהורים אנו דואגים תמיד לילדינו, להתפתחות שלהם ולדרך שבה הם גדלים. אנו תמיד מחפשים הפעלות ופעילויות לילדים שיוכלו להוות את הבסיס ההפעלתי הטוב ביותר עבור כל ילד, בהתחשב בעובדה שהם גדלים בקצב מסחרר. כיום ניתן לראות משחקיות גימבורי רבות שמציעות גם חוגי תנועה לילדים הקטנים, לפחות עד גיל שש, ובשיתוף עם ההורים ניתן להגיע לקצב מאוד טוב של התפתחות. יש כיום משחקיות גימבורי רבות שמעניקות שירות ומציעות את חוגי התנועה שלהן, ואם מדברים על חוגי תנועה מזחילה ועד גיל שש גימבורי הוא תחום פעילות מאוד נכון ומתאים לכל ילד באופן אישי, על פי מדד הגיל וקצב ההתפתחות.

משחקיות ומוטוריקה

חוגי התנועה לילדים הקטנים מפתחים אצלם, בין השאר, את התחום המוטורי. ככל שהילדים גדלים הם מפתחים יכולות מוטוריות מגוונות, ואותו משחקיות שההורים מבקרים בהן עם הילדים נותנות לכל הזאטוטים את הכלים הנכונים והאופטימאליים לפיתוח המוטוריקה. משחקיות יכולות לתת לילדים את האפשרות לעבוד על ההליכה שלהם, על הריצה שלהם, על המעבר ממקום אחד לאחר באמצעות שימוש ברגליים, בידיים וכיוצא בזה. משחקיות ג'ימבורי הן בהחלט אופציה טובה לכל ההורים שאוהבים לראות את הילדים שלהם נהנים בחוגי תנועה.

משחקיות בשביל המשחק

משחקיות ג'ימבורי הן קודם כל משחקיות בשביל ההנאה. חשוב מאוד שהילדים יאהבו את הפעילות שם ויתחברו לכל מה שיש לאותן משחקיות להציע. מכיוון שילדים אוהבים לשחק, הנחת היסוד היא שהילדים ייהנו בכל מצב, אולם לא תמיד כל ילד ייהנה , וצריך לוודא לפני הכל כי הילד באמת אוהב את מה שההורים מציעים לו. יהיו משחקיות שיתאימו לכל הילדים ויהיו משחקיות שיתאימו רק לחלק מן הילדים. תמד צריך לדעת ולוודא מראש על אלו חוגים מדובר, ומהי התפיסה שעומדת מאחורי הפעילות.

משחקיות וזמן איכות משפחתי

את זמן האיכות של ההורים עם הילדים חשוב למצות עד תום ולא להשאיר אף פעם ילד לא מסופק מן הבחינה הזו. כמובן שיש גם מגבלות של זמן, אולם הילדים תמיד ירצו עוד ולתת להם עד כמה שאפשר זו בהחלט מטרה נכונה וראויה. אם ילדים יודעים שהולכים מדי פעם לג'ימבורי, הם יישארו ילדים שניתן לצ'פר אותם בזמן האיכות הזה, שבהחלט יקר מפז לכל משפחה.

כתיבת תגובה